Продавець Арістей Оіл розвиває свій бізнес на Prom.ua 5 років.
Знак PRO означає, що продавець користується одним з платних пакетів послуг Prom.ua з розширеними функціональними можливостями.
Порівняти можливості діючих пакетів
Bigl.ua — приведет к покупке
Кошик
183 відгуків
+380 (50) 380-96-28
+380 (50) 388-09-07
Aristey Oil Ltd

Можна заливати моторне масло для дизельного двигуна бензиновий двигун?

Можна заливати моторне масло для дизельного двигуна бензиновий двигун?

Для того щоб розібратися в питанні можна заливати замість моторного масла для бензинового двигуна моторне масло для дизельного двигуна необхідно розібратися у відмінностях роботи цих силових агрегатів і у відмінностях самих масел для цих моторів.
Ступінь стиснення у дизельного двигуна майже в два рази вище, ніж у бензинового, тому дизельний двигун є більш теплонапряженным агрегатом. Ця обставина безпосередньо впливає на процеси окислення, в дизельному двигуні вони протікають значно швидше. Також з-за високого ступеня стиснення, в картер дизельного двигуна з камери згоряння проривається велика кількість газів, які агресивно впливають на масло і окислюють його. Крім цього, дизельне паливо згоряє не повністю, тому в дизельних двигунах завжди утворюється велика кількість продуктів неповного згоряння.
При згорянні дизельного палива утворюється більша кількість агресивних окислів сірки ніж при згорянні бензину. Паливо-повітряна суміш у дизельному двигуні за співвідношенням змісту самого палива і повітря також відрізняється від складу горючої суміші бензинового двигуна. Повітря для дизельного двигуна необхідно більше ніж для бензинового агрегату. Це призводить до підвищеного утворення нагару і забруднення.
Всі перераховані особливості роботи дизельного двигуна регламентують виробникам мастильних матеріалів рецептурний склад моторних масел. Дизельні масла повинні містити достатню кількість присадок для ефективної нейтралізації продуктів окислення, вони, як правило, мають більшу лужне число ніж моторні масла для бензинових двигунів.
В бензиновый двигатель не рекомендуется заливать дизельные масла, так как оно не любят высоких оборотов, обладают большей щелочностью, и содержат совершенно другие присадки, которые не будут эффективно работать при высоких оборотах и зажигании от свечи. Также с большой долей вероятности возможен ускоренный износа двигателя на высоких оборотах, а также скопление различных отложений в каналах системы смазки и на его поверхностях.
Также и наоборот в дизельный агрегат, не рекомендуется лить масла для бензиновых двигателей, потому как будет образовываться большое количество нагара, нет борьбы с повышенным окислением и противостояния высокой степени сжатия. Итог быстрое старение масла и вероятное коксование двигателя. Причина – не достаточное количество моюще-диспергирующих и антиокислительных присадок.
С учетом всех перечисленных особенностей использовать дизельное масло в бензиновых двигателях не рекомендуется. Не экспериментируйте, для каждой конструкции двигателя свои смазочные материалы. Поэтому в выборе моторного масла необходимо руководствоваться исключительно исходя из рекомендаций заводов-изготовителей этой техники, прописанных в сервисных книжках по эксплуатации. Во всех остальных случаях технические специалисты OILConsulting от KSMLUBES всегда готовы ответить на интересующие вас вопросы о особенностях применения и подбора смазочных материалов от брендов PROTEC и TEMOL.

 

Джерело: https://www.facebook.com/permalink.php?story_fbid=491581104918502&id=343979976345283&__tn__=K-R

Інші статті
Контакти
Арістей Оіл
+380503880907
вул. Радищева, 12/16, Київ, Україна
+380 (50) 380-96-28
+380 (50) 388-09-07

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner